Lokalita

Ubytování

Aktivita

11.07.2014

Nový ubytovací katalog

Vítáme Vás na ubytovacím portálu penziony-hotely.cz. Rádi bychom Vám usnadnili výběr vhodného ubytovacího zařízení, pomohli

Na portálu penziony-hotely.cz Vám nabízíme přímé kontakty na ubytovací zařízení v Čechách a na Moravě. O každém zařízení Vám poskytneme podrobné informace, na základě kterých si můžete vyhledat ubytování podle Vašich představ. Popis každého zařízení zahrnuje přímý kontakt (telefon, e-mail, www), pomocí kterého se můžete dozvědět další podrobnosti, případně si Váš pobyt rovnou zarezervovat.

Na našem ubytovacím portálu si můžete vybrat  ubytování v hotelech, penzionech, nebo si objednat chaty a chalupy na víkendy nebo i Silvestr. Katalog ubytování s přímými kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny - ve městech jako je Brno, Praha, Ostrava a dalších měst v České republice a na Slovensku.

 


 

O našem katalogu


Kdo jsme?

Plánujete dovolenou, či prodloužený víkend, anebo hledáte zajímavá místa v České a Slovenské Republice?

Portál penziony-hotely.cz Vám nabízí vše na jednom místě.

Portál penziony-hotely.cz nabízí katalog kvalitního ubytování v hotelech, penzionech, chatách a dalších rekreačních zařízeních v České a Slovenské republice. Výběr je volitelný dle typu ubytovacího zařízení anebo oblíbené aktivity. Nová podoba katalogu návštěvníkům nabízí celou řadu dalších užitečných informací a tipů na příjemně strávený čas.

Na portálu Vám nabízíme přímé kontakty na ubytovací zařízení v Čechách a na Slovensku. O každém zařízení Vám poskytneme podrobné informace, na základě kterých si můžete vyhledat ubytování podle Vašich představ. Popis každého zařízení zahrnuje přímý kontakt, pomocí kterého se můžete dozvědět další podrobnosti, případně si Váš pobyt rovnou zarezervovat.

Uvedené nabídky mají pouze informativní charakter. Za obsah a pravdivost údajů nese odpovědnost ubytovatel jednotlivého zařízení. Uživatel si může ověřit a doplnit informace pomocí webové stránky ubytovatele, pokud je uvedena. Uživatel si pomocí rezervačního formuláře může zaslat poptávku, není to však závazná rezervace ubytování. 

 

penziony - hotely.cz

katalog ubytování

Vše na jednom místě

Prostor pro Vaší reklamu

cyklopobyt na dvě noci pro dva

Máte-li zájem o umístění reklamního banneru
na portále penziony-hotely.cz kontaktujte nás.

katalog ubytování - hotely, penziony, chaty, motely

Katalog ubytování nabízí chaty, chalupy, penziony a hotely v ČR a na Slovensku. Náš katalog obsahuje nejen hotely a penziony, ale i motely, apartmány, chaty a chalupy. Poskytujeme přímý kontakt na majitele ubytovacího zařízení bez poplatků či provizí.

  • poskytujeme přímé informace o ubytování včetně úplných kontaktů
  • nechceme žádné poplatky za zprostředkování ubytování
  • umíme se prosadit do vyhledávačů.
  • Vaši prezentaci můžete libovolně editovat a měnit veškeré vložené údaje
  • nabízíme Vám umístění Vašich inzerátů na našem portálu ubytování