Lokalita

Ubytování

Aktivita

11.07.2014

Nový ubytovací katalog

Vítáme Vás na ubytovacím portálu penziony-hotely.cz. Rádi bychom Vám usnadnili výběr vhodného ubytovacího zařízení, pomohli

Na portálu penziony-hotely.cz Vám nabízíme přímé kontakty na ubytovací zařízení v Čechách a na Moravě. O každém zařízení Vám poskytneme podrobné informace, na základě kterých si můžete vyhledat ubytování podle Vašich představ. Popis každého zařízení zahrnuje přímý kontakt (telefon, e-mail, www), pomocí kterého se můžete dozvědět další podrobnosti, případně si Váš pobyt rovnou zarezervovat.

Na našem ubytovacím portálu si můžete vybrat  ubytování v hotelech, penzionech, nebo si objednat chaty a chalupy na víkendy nebo i Silvestr. Katalog ubytování s přímými kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny - ve městech jako je Brno, Praha, Ostrava a dalších měst v České republice a na Slovensku.

 


 

Odkazy webu

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů. Máte-li zájem o výměnu zpětných odkazů kontaktujte nás prosím s nabídkou. K nabídce připište název tohoto webu.


Kód pro patičky webu
<a href="http://www.penziony-hotely.cz/" title="penziony, hotely, apartmány, chaty">Penziony</a>


Kód pro stránku s odkazy
<a href="http://www.penziony-hotely.cz/" title="penziony, hotely, apartmány, chaty">Penziony</a>, hotely, apartmány, chaty v České republice a na Slovensku.


Kód s logem webu
<a href="http://www.penziony-hotely.cz/" title="Penziony, hotely, apartmány, chaty v České republice a na Slovensku."><img src="http://www.penziony-hotely.cz/images/logo2.png" alt="penziony-hotely" width="50" height="51"></a>
Chalupa Vranečka - ubytování Beskydy

Jízdy na koni, dětské tábory s koňmi, výlety, ubytování v apartmánu, víkendy s koňmi, to vše Vám nabízíme na statku Dožický Mlýn na Plzeňsku.

Rodinný penzion Klecanda ve Strážném Vám nabízí ubytování a lyžování v Krkonoších. Lyžování pro děti a začátečníky, sjezdovka u chaty, možnost ubytování se psem.

Wellness Víkend - Wellness Víkend

Ubytování Moravský Kras - Ubytování Moravský Kras

Ubytování Moravská Třebová - Ubytování Moravská Třebová

penziony - hotely.cz

katalog ubytování

Vše na jednom místě

Prostor pro Vaší reklamu

cyklopobyt na dvě noci pro dva

Máte-li zájem o umístění reklamního banneru
na portále penziony-hotely.cz kontaktujte nás.

katalog ubytování - hotely, penziony, chaty, motely

Katalog ubytování nabízí chaty, chalupy, penziony a hotely v ČR a na Slovensku. Náš katalog obsahuje nejen hotely a penziony, ale i motely, apartmány, chaty a chalupy. Poskytujeme přímý kontakt na majitele ubytovacího zařízení bez poplatků či provizí.

  • poskytujeme přímé informace o ubytování včetně úplných kontaktů
  • nechceme žádné poplatky za zprostředkování ubytování
  • umíme se prosadit do vyhledávačů.
  • Vaši prezentaci můžete libovolně editovat a měnit veškeré vložené údaje
  • nabízíme Vám umístění Vašich inzerátů na našem portálu ubytování